-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Оголошено тендер
900 000.00
UAH
Номер:
c0eb9087b7274a2087c4d0b1d733c0d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-04-017479-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Кривоноса, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Кривоноса, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.12.2024 14:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Кількість
12 місяць
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума900 000.00 UAH