-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Тендер Prozorro UA-2024-01-29-013044-a
Завершена
74 270.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 371.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 371.35 UAH
Номер:
809d1acda58a4147a674933650a0cac6
Внутрішній номер закупівлі:
20561914
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-29-013044-a
Замовник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Кривоноса, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дячок Галина Богданівна +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
74 270.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.01.2024 16:02 - 03.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2024 16:02 - 06.02.2024 00:00
Аукціон:
06.02.2024 14:13 - 06.02.2024 14:48
Період кваліфікації:
06.02.2024 14:48 - 08.02.2024 13:10
Період завантаження договору:
14.02.2024 00:00 - 24.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 270.00 Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)