-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-020235-a
Завершена
1 500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
667a4d5be45c457290dc9ee232d515df
Внутрішній номер закупівлі:
27386737
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-020235-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ЛЬВОВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Кривоноса, 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Дячок +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua http://dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2025 17:23 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2025 17:23 - 11.12.2025 00:00
Аукціон:
11.12.2025 12:19 - 11.12.2025 13:00
Період кваліфікації:
11.12.2025 13:00 - 12.12.2025 17:56
Період завантаження договору:
18.12.2025 00:00 - 28.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 500 000.00 Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)