-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Оголошено тендер
1 500 000.00
UAH
Номер:
c85c72429e344edab6c4628524dd7350
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-03-024747-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ЛЬВОВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Кривоноса, 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ЛЬВОВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Кривоноса, 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.12.2025 17:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Кількість
12 місяць
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума1 500 000.00 UAH