• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)

Завершена

386 420.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 932.10 UAH
Номер: 36a428d7a5e542b1b30585eaf26b3d29
Внутрішній номер закупівлі: 20528798
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-25-015038-a   
Замовник: Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
Контактна особа: Дячок Галина Богданівна +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 386 420.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.01.2024 16:51 - 30.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 25.01.2024 16:51 - 02.02.2024 00:00
Аукціон: 02.02.2024 12:57 - 02.02.2024 13:38
Період кваліфікації: 02.02.2024 13:38 - 08.02.2024 14:41
Період завантаження договору: 14.02.2024 00:00 - 24.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴386 420.00 Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)