• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)

Оголошено тендер

386 420.00 UAH
Номер: b1b6394c2c7444e3b10ade41c7335683
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-25-006407-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
Замовник: Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
Очікувана вартість: 386 420.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.01.2024 16:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 10 місяць
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума386 420.00 UAH