-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6)
Тендер Prozorro UA-2022-01-17-002569-c
Завершена
345 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 725.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 725.75 UAH
Номер:
6860d27cbf9b4d8792e52040345cda4b
Внутрішній номер закупівлі:
13624253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-17-002569-c
Замовник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Кривоноса, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дячок Галина Богданівна +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
345 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 725.75 UAH
Період уточнення:
17.01.2022 14:34 - 23.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2022 14:34 - 02.02.2022 00:00
Аукціон:
02.02.2022 11:48 - 02.02.2022 12:17
Період кваліфікації:
02.02.2022 12:17 - 08.02.2022 14:41
Період завантаження договору:
08.02.2022 14:41 - 28.02.2022 14:41
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата належним чином наданих та прийнятих Послуг здійснюється Замовником протягом 7 (семи) банківських днів з наступного дня після підписання Сторонами акта приймання-передачі наданих послуг шляхом перерахування грошових коштів в національній валюті України на розрахунковий рахунок Виконавця, за умови надходження бюджетного фінансування відповідних видатків на рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6)
Кількість
10 місяць
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПММ-СЕРВІС"
Оскарження: 08.02.2022 14:41 - 19.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39972021
-
Контактна особа:
Юрій Ігорович +380931233235 pmmservice1@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, Київ, Вулю. Звіринецька, буд.47, офіс 82А
Оскарження: 08.02.2022 14:41 - 19.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
248 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
218 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.02.2022 14:41
Відповіді на вимоги
11
Документи
24
Скарги
0
ФОП СОБЕНКО НАЗАР БОГДАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073606757
-
Контактна особа:
Назар Собенко 380686856972 nsobenko@ukr.net
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, Україна, 79049, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 4, квартира 97
Початкова пропозиція
266 568.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
218 274.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
38
Скарги
0
ПП "Клінінг-Про"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35047973
-
Контактна особа:
Оксана Ткач +380689272077 oksana.tkach@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Початкова пропозиція
312 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
219 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
1defe1233291411db3cecea637bc02a9
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-17-002569-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПММ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39972021
-
Контактна особа:
Юрій Ігорович +380931233235 pmmservice1@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, Київ, Вулю. Звіринецька, буд.47, офіс 82А
Номер договору:
10/02-15
Сума договору:
218 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.02.2022 00:00 - 06.03.2023 23:59
Дата підписання:
23.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний