• Відкриті торги
  • КЕП

90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6)

Оголошено тендер

345 150.00 UAH
Номер: f0a7b3afc8634e19bfcb9917c797c45c
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-17-003606-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
Замовник: Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
Очікувана вартість: 345 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.01.2022 11:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6)
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 10 місяць
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума345 150.00 UAH