-
Відкриті торги
-
КЕП
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6)
218 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1defe1233291411db3cecea637bc02a9
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-17-002569-c-b1
Замовник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Контактна особа:
Дячок Галина Богданівна +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Кривоноса, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПММ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39972021
-
Контактна особа:
Юрій Ігорович +380931233235 pmmservice1@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, Київ, Вулю. Звіринецька, буд.47, офіс 82А
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
10/02-15
Дата підписання:
23.02.2022 00:00
Період дії договору:
23.02.2022 00:00 - 06.03.2023 23:59
Сума договору:
218 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
218 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6)
Кількість
10 міс
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
dfa9e8703b0e4faba0d3f721168c2d2d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3fd9cad66011483db153afe0d2472c79
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
13.01.2023 00:00
Статус:
Опубліковано