-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015:37530000-2 – Вироби для парк...×-
ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015:37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Ігровий комплекс та комплектуючі)
- ID: UA-2023-06-05-001363-a
- Дата створення : 05.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17984980
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015:37530000-2 – Вироби для парк...×-
ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015:37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Ігровий комплекс та комплектуючі)
- ID: UA-2023-05-25-013079-a
- Дата створення : 25.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17899525
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Мала Супоївка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний зак...×-
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Мала Супоївка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
- ID: UA-2022-10-25-004666-a
- Дата створення : 25.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15666496
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Великий Крупіль за кодом ДК 021:2015 «Єдиний з...×-
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Великий Крупіль за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
- ID: UA-2022-10-12-008258-a
- Дата створення : 12.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15560421
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Войтове за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівель...×-
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Войтове за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
- ID: UA-2022-10-12-006300-a
- Дата створення : 12.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15558475
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівель...×-
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
- ID: UA-2022-09-29-002783-a
- Дата створення : 29.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15459992
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Мала Супоївка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний зак...×-
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Мала Супоївка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
- ID: UA-2022-09-21-004145-a
- Дата створення : 21.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15389075
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Нова Олександрівка за кодом ДК 021:2015 «Єдини...×-
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Нова Олександрівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
- ID: UA-2022-09-20-007481-a
- Дата створення : 20.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15379552
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Мала Супоївка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний заку...×-
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Мала Супоївка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
- ID: UA-2022-08-29-001733-a
- Дата створення : 29.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15200766
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Нова Олександрівка за кодом ДК 021:2015 «Єдини...×-
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Нова Олександрівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
- ID: UA-2022-08-29-000629-a
- Дата створення : 29.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15199663
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Великий Крупіль за кодом ДК 021:2015 «Єдиний з...×-
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Великий Крупіль за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
- ID: UA-2022-08-26-005916-a
- Дата створення : 26.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15195093
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Пасківщина за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупів...×-
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Пасківщина за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
- ID: UA-2022-08-26-005692-a
- Дата створення : 26.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15194861
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Войтове за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівель...×-
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Войтове за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
- ID: UA-2022-08-26-005482-a
- Дата створення : 26.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15194651
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівель...×-
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
- ID: UA-2022-08-26-005311-a
- Дата створення : 26.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15194485
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Качалка на пружині- ID: UA-2022-07-05-000194-a
- Дата створення : 05.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14842673
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04360296ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -