• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вироби для благоустрою населеного пункту с. Великий Крупіль за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: Код ДК 021:2015:37535000-7 Каруселі, гойдалки, тири та інші атракціони Код ДК 021:2015: 37535100-8 Гойдалки

Торги не відбулися

100 150.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.75 UAH
Номер: 4d4c3ecba2ec4460af5d14bd41ae06a5
Внутрішній номер закупівлі: 15195093
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-26-005916-a   
Замовник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 500.75 UAH
Період уточнення: 26.08.2022 14:15 - 07.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2022 14:15 - 17.09.2022 16:33
Аукціон: 19.09.2022 14:33 - 19.09.2022 15:02
Період кваліфікації: 19.09.2022 15:02 - 12.10.2022 10:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ігровий комплекс «Ромашка»
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Ігровий комплекс
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Гойдалка подвійна
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Гойдалка на пружині «Коник»
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дмитрук В.В.

Оскарження: 23.09.2022 11:05 - 04.10.2022 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 93 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
64 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.09.2022 11:05
Відповіді на вимоги 10
Документи 29
Скарги 0
ФОП "НАГУЛА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ"

Оскарження: 27.09.2022 10:10 - 08.10.2022 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 98 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
65 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.09.2022 10:10
Відповіді на вимоги 10
Документи 33
Скарги 0
ТОВ "ТІВОЛІ-ЛЕНД"

Оскарження: 12.10.2022 10:27 - 23.10.2022 00:00
Початкова пропозиція 99 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
99 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.10.2022 10:27
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0