• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вироби для благоустрою населеного пункту с.Войтове за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Вироби для благоустрою населеного пункту с.Войтове

Торги не відбулися

100 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер: e6cba0c2d5d848df98213992379b52c5
Внутрішній номер закупівлі: 15194651
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-26-005482-a   
Замовник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 500.00 UAH
Період уточнення: 26.08.2022 13:50 - 07.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2022 13:50 - 17.09.2022 16:26
Аукціон: 19.09.2022 13:46 - 19.09.2022 14:15
Період кваліфікації: 19.09.2022 14:15 - 12.10.2022 10:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ігровий комплекс «Дитяча мрія»
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дмитрук В.В.

Оскарження: 23.09.2022 11:27 - 04.10.2022 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 94 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
62 490.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.09.2022 11:27
Відповіді на вимоги 10
Документи 29
Скарги 0
ФОП "НАГУЛА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ"

Оскарження: 27.09.2022 09:36 - 08.10.2022 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 95 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
62 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.09.2022 09:36
Відповіді на вимоги 10
Документи 30
Скарги 0
ТОВ "ТІВОЛІ-ЛЕНД"

Оскарження: 12.10.2022 10:18 - 23.10.2022 00:00
Початкова пропозиція 100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.10.2022 10:18
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0