• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка

Торги не відбулися

59 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 297.50 UAH
Номер: dbcfde8e7800430abba3c561a0b5b35c
Внутрішній номер закупівлі: 15194485
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-26-005311-a   
Замовник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 59 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 297.50 UAH
Період уточнення: 26.08.2022 13:41 - 07.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2022 13:41 - 17.09.2022 16:17
Аукціон: 19.09.2022 13:17 - 19.09.2022 13:40
Період кваліфікації: 19.09.2022 13:40 - 28.09.2022 16:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дитячий майданчик "Карпатська Ніч»
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "НАГУЛА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ"

Оскарження: 28.09.2022 11:16 - 09.10.2022 00:00
Початкова пропозиція 56 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.09.2022 11:16
Відповіді на вимоги 10
Документи 37
Скарги 0
ФОП Дмитрук В.В.

Оскарження: 28.09.2022 16:03 - 09.10.2022 00:00
Початкова пропозиція 56 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.09.2022 16:03
Відповіді на вимоги 10
Документи 29
Скарги 0