-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Оголошено тендер
59 500.00
UAH
Номер:
bb3f871966324395b968da28d2925d83
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-26-003123-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360296
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Українська, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360296
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Українська, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
59 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка
за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Примітки:
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.08.2022 13:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дитячий майданчик "Карпатська Ніч»
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка
Сума59 500.00 UAH