-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Нова Олександрівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Тендер Prozorro UA-2022-09-20-007481-a
Код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: Код ДК 021:2015:37535230-8 Каруселі для ігрових майданчиків Код ДК 021:2015:37535250-4 Гойдалки-балансири для ігрових майданчиків
Завершена
99 980.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 499.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 499.90 UAH
Номер:
a2a0bc193e6f4884aa143013e9386477
Внутрішній номер закупівлі:
15379552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-20-007481-a
Замовник:
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360296
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Українська, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 980.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
499.90 UAH
Період уточнення:
20.09.2022 14:13 - 26.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2022 14:13 - 06.10.2022 15:00
Аукціон:
07.10.2022 13:07 - 07.10.2022 13:30
Період кваліфікації:
07.10.2022 13:30 - 12.10.2022 13:25
Період завантаження договору:
12.10.2022 13:25 - 01.11.2022 13:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на підставі видаткової накладної в національній валюті України шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника по факту поставки Товару протягом 7(семи ) робочих днів за наявності бюджетного фінансування та відповідно до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 09 червня 2021року № 590.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ігровий комплекс
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Карусель
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Балансир подвійний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Гойдалка балансир
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Лазалка місток
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дмитрук В.В.
Оскарження: 12.10.2022 10:59 - 23.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2874404219
-
Контактна особа:
Дмитрук Всеволодович Володимир Всеволодович +380957578555 smilekid@ua.fm http://smilekid.com.ua
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Вул. Грабовського 7/61
Оскарження: 12.10.2022 10:59 - 23.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
96 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
60 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.10.2022 10:59
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ФОП "ПАВЛЮК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ"
Оскарження: 12.10.2022 13:25 - 23.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2158600815
-
Контактна особа:
Ігор Павлюк +380986968972 olegpavluk@icloud.com
-
Адреса:
62360, Україна, Харківська область, селище міського типу Вільшани, ВУЛИЦЯ ВИДНА, будинок 2А, квартира 1
Оскарження: 12.10.2022 13:25 - 23.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
79 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
64 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.10.2022 13:25
Відповіді на вимоги
10
Документи
60
Скарги
0
Контракти
Номер:
e3fa6599f8ac4b96acd8d2474415a579
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-20-007481-a-b1
Постачальник:
ФОП "ПАВЛЮК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2158600815
-
Контактна особа:
Ігор Павлюк +380986968972 olegpavluk@icloud.com
-
Адреса:
62360, Україна, Харківська область, селище міського типу Вільшани, ВУЛИЦЯ ВИДНА, будинок 2А, квартира 1
Номер договору:
128
Сума договору:
64 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
28.10.2022 08:13
Статус:
Виконаний