-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Нова Олександрівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Оголошено тендер
99 980.00
UAH
Номер:
caf79fd805144843ba67d2b49bdbcf7e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-20-002802-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360296
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Українська, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360296
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Українська, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
99 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Нова Олександрівка
за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Примітки:
Код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:
Код ДК 021:2015:37535230-8 Каруселі для ігрових майданчиків
Код ДК 021:2015:37535250-4 Гойдалки-балансири для ігрових майданчиків
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.09.2022 13:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ігровий комплекс
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Карусель
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Балансир подвійний
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Гойдалка балансир
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Лазалка місток
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВироби для благоустрою населеного пункту с. Нова Олександрівка
за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Сума99 980.00 UAH