• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015:37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Ігровий комплекс та комплектуючі)

Код товару, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015:37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор; ДК 021:2015: 37535230-8 Каруселі для ігрових майданчиків; ДК 021:2015: 37535210-2 Гойдалки для ігрових майданчиків

Завершена

100 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер: dabb6b6433254fc9ab5107856e69da03
Внутрішній номер закупівлі: 17984980
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-05-001363-a   
Замовник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.06.2023 09:46 - 10.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2023 09:46 - 13.06.2023 00:00
Аукціон: 13.06.2023 14:46 - 13.06.2023 15:09
Період кваліфікації: 13.06.2023 15:09 - 15.06.2023 16:47
Період завантаження договору: 21.06.2023 00:00 - 01.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 000.00 ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015:37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Ігровий комплекс та комплектуючі)