• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015:37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Ігровий комплекс та комплектуючі)

Оголошено тендер

100 000.00 UAH
Номер: b16c73889b954a699caae9caa92af954
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-05-000607-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015:37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Ігровий комплекс та комплектуючі)
Примітки: Код товару, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015:37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор; ДК 021:2015: 37535230-8 Каруселі для ігрових майданчиків; ДК 021:2015: 37535210-2 Гойдалки для ігрових майданчиків
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.06.2023 09:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дитячий спортивно-ігровий комплекс
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)
Карусель з сидінням велика
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)
Гойдалка подвійна
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015:37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Ігровий комплекс та комплектуючі)
Сума100 000.00 UAH