-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Мала Супоївка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Тендер Prozorro UA-2022-10-25-004666-a
Завершена
21 165.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 105.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 105.83 UAH
Номер:
6765ac82c49b436ca6835fa048fd7fda
Внутрішній номер закупівлі:
15666496
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-25-004666-a
Замовник:
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360296
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Українська, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 165.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2022 11:51 - 30.10.2022 01:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2022 11:51 - 02.11.2022 12:00
Період кваліфікації:
02.11.2022 12:01 - 02.11.2022 13:55
Період завантаження договору:
08.11.2022 00:00 - 18.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 165.00 Вироби для благоустрою населеного пункту с. Мала Супоївка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор