-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Мала Супоївка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Тендер Prozorro UA-2022-10-25-004666-a
Завершена
21 165.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 105.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 105.83 UAH
Період уточнення:
25.10.2022 11:51 - 30.10.2022 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим