-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Великий Крупіль за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Тендер Prozorro UA-2022-10-12-008258-a
Код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: Код ДК 021:2015:37535000-7 Каруселі, гойдалки, тири та інші атракціони Код ДК 021:2015: 37535100-8 Гойдалки
Завершена
100 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.75 UAH
Номер:
36181be12ff148f4a3dfd907989c8db9
Внутрішній номер закупівлі:
15560421
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-12-008258-a
Замовник:
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360296
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Українська, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.75 UAH
Період уточнення:
12.10.2022 15:17 - 18.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.10.2022 15:17 - 28.10.2022 16:00
Аукціон:
31.10.2022 14:52 - 31.10.2022 15:15
Період кваліфікації:
31.10.2022 15:15 - 01.11.2022 15:17
Період завантаження договору:
01.11.2022 15:17 - 21.11.2022 15:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на підставі видаткової накладної в національній валюті України шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника по факту поставки Товару протягом 7(семи ) робочих днів за наявності бюджетного фінансування та відповідно до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 09 червня 2021року № 590.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ігровий комплекс «Ромашка»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Ігровий комплекс
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Гойдалка подвійна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Гойдалка на пружині «Коник»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "НАГУЛА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ"
Оскарження: 01.11.2022 15:17 - 12.11.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2969120877
-
Контактна особа:
Александр Нагула +380980988282 info@igrosport.com.ua
-
Адреса:
19232, Україна, Черкаська область, Жашківський район, село Марійка
Оскарження: 01.11.2022 15:17 - 12.11.2022 00:00
Початкова пропозиція
92 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
80 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2022 15:17
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
ФОП "ПАВЛЮК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2158600815
-
Контактна особа:
Ігор Павлюк +380986968972 olegpavluk@icloud.com
-
Адреса:
62360, Україна, Харківська область, селище міського типу Вільшани, ВУЛИЦЯ ВИДНА, будинок 2А, квартира 1
Початкова пропозиція
92 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
57e76d0ccc5e4e3e8c0344e3b1dbef75
Ідентифікатор договору:
UA-2022-10-12-008258-a-b1
Постачальник:
ФОП "НАГУЛА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2969120877
-
Контактна особа:
Александр Нагула +380980988282 info@igrosport.com.ua
-
Адреса:
19232, Україна, Черкаська область, Жашківський район, село Марійка
Номер договору:
148
Сума договору:
80 999.99 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.11.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
14.11.2022 14:38
Статус:
Виконаний