-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Великий Крупіль за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
80 999.99
UAH без ПДВ
Номер:
57e76d0ccc5e4e3e8c0344e3b1dbef75
Ідентифікатор договору:
UA-2022-10-12-008258-a-b1
Замовник:
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360296
-
Контактна особа:
Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Українська, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "НАГУЛА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2969120877
-
Контактна особа:
Александр Нагула +380980988282 info@igrosport.com.ua
-
Адреса:
19232, Україна, Черкаська область, Жашківський район, село Марійка
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Номер договору:
148
Дата підписання:
14.11.2022 14:38
Період дії договору:
14.11.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
80 999.99 UAH без ПДВ
Оплачено:
80 999.99 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ігровий комплекс «Ромашка»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Ігровий комплекс
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Гойдалка подвійна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Гойдалка на пружині «Коник»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації