-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Великий Крупіль за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Тендер Prozorro UA-2022-10-12-008258-a
Код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: Код ДК 021:2015:37535000-7 Каруселі, гойдалки, тири та інші атракціони Код ДК 021:2015: 37535100-8 Гойдалки
Завершена
100 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.75 UAH
Період оскарження:
12.10.2022 15:17 - 24.10.2022 00:00
Нічого не знайдено.