• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вироби для благоустрою населеного пункту с.Мала Супоївка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Вироби для благоустрою населеного пункту с.Мала Супоївка

Торги не відбулися

21 165.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 105.83 UAH
Номер: 3457dd3766774fa29536123fd4c6a21a
Внутрішній номер закупівлі: 15200766
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-29-001733-a   
Замовник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 21 165.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 105.83 UAH
Період уточнення: 29.08.2022 10:35 - 08.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 29.08.2022 10:35 - 18.09.2022 09:11
Аукціон: з 19.09.2022 14:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ігровий комплекс
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дмитрук В.В.
Початкова пропозиція 19 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 700.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 26
Скарги 0