-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Пасківщина за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Тендер Prozorro UA-2022-08-26-005692-a
Код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: Код ДК 021:2015:37535230-8 Каруселі для ігрових майданчиків
Завершена
55 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 278.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 278.50 UAH
Номер:
8d3d9d19b6aa4a39aa5cad2dad2feee5
Внутрішній номер закупівлі:
15194861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-26-005692-a
Замовник:
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360296
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Українська, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
278.50 UAH
Період уточнення:
26.08.2022 14:03 - 07.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2022 14:03 - 17.09.2022 16:30
Аукціон:
19.09.2022 14:15 - 19.09.2022 14:44
Період кваліфікації:
19.09.2022 14:44 - 26.09.2022 13:26
Період завантаження договору:
26.09.2022 13:26 - 16.10.2022 13:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на підставі видаткової накладної в національній валюті України шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника по факту поставки Товару протягом 7(семи ) робочих днів за наявності бюджетного фінансування та відповідно до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 09 червня 2021року № 590.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ігровий комплекс
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Карусель
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дмитрук В.В.
Оскарження: 21.09.2022 10:36 - 02.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2874404219
-
Контактна особа:
Дмитрук Всеволодович Володимир Всеволодович +380957578555 smilekid@ua.fm http://smilekid.com.ua
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Вул. Грабовського 7/61
Оскарження: 21.09.2022 10:36 - 02.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
51 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
28 770.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.09.2022 10:36
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0
Початкова пропозиція
53 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
28 777.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.09.2022 09:30
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0
ФОП Брачун Олександр Володимирович
Оскарження: 26.09.2022 13:26 - 07.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3065710530
-
Контактна особа:
Брачун Олександр Володимирович 380676971473 brachun123@ukr.net
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО (КІРОВА), будинок 28, квартира 252
Оскарження: 26.09.2022 13:26 - 07.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
55 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
51 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.09.2022 13:26
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
b2927314bbd646bdbfcea6d714920144
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-26-005692-a-b1
Постачальник:
ФОП Брачун Олександр Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3065710530
-
Контактна особа:
Брачун Олександр Володимирович 380676971473 brachun123@ukr.net
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО (КІРОВА), будинок 28, квартира 252
Номер договору:
114
Сума договору:
51 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
10.10.2022 09:42
Статус:
Виконаний