• Відкриті торги
  • КЕП

Вироби для благоустрою населеного пункту с.Пасківщина за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Оголошено тендер

55 700.00 UAH
Номер: e98fb094359c4c63958e341f0a43365f
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-08-26-003356-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Очікувана вартість: 55 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вироби для благоустрою населеного пункту с.Пасківщина за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Примітки: Код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: Код ДК 021:2015:37535230-8 Каруселі для ігрових майданчиків
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.08.2022 13:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ігровий комплекс
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)
Карусель
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВироби для благоустрою населеного пункту с.Пасківщина
Сума55 700.00 UAH