-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Пасківщина за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
51 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
b2927314bbd646bdbfcea6d714920144
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-26-005692-a-b1
Замовник:
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360296
-
Контактна особа:
Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Українська, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП Брачун Олександр Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3065710530
-
Контактна особа:
Брачун Олександр Володимирович 380676971473 brachun123@ukr.net
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО (КІРОВА), будинок 28, квартира 252
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Номер договору:
114
Дата підписання:
10.10.2022 09:42
Період дії договору:
10.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
51 600.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
51 600.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ігровий комплекс
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Карусель
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації