• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Завершена

59 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 297.50 UAH
Номер: adb607b41c394a6e9f3b6dd1ae286f82
Внутрішній номер закупівлі: 15459992
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-29-002783-a   
Замовник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 59 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 297.50 UAH
Період уточнення: 29.09.2022 11:23 - 05.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 29.09.2022 11:23 - 15.10.2022 12:00
Аукціон: 17.10.2022 14:44 - 17.10.2022 15:07
Період кваліфікації: 17.10.2022 15:07 - 19.10.2022 14:21
Період завантаження договору: 19.10.2022 14:21 - 08.11.2022 14:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дитячий майданчик "Карпатська Ніч»
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дмитрук В.В.

Оскарження: 19.10.2022 10:10 - 30.10.2022 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 56 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 805.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2022 10:10
Відповіді на вимоги 10
Документи 28
Скарги 0
ФОП "ПАВЛЮК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ"

Оскарження: 19.10.2022 14:21 - 30.10.2022 00:00
Початкова пропозиція 54 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
54 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2022 14:21
Відповіді на вимоги 10
Документи 57
Скарги 0

Контракти

Номер: 81bcc2876df14d86a53aec5ed08cf383
Ідентифікатор договору: UA-2022-09-29-002783-a-c1
Постачальник: ФОП "ПАВЛЮК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ"
Номер договору: 129
Сума договору: 54 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.11.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 01.11.2022 10:01
Статус:
Виконаний
PDF
ДОГОВІР.PDF
p7s
sign.p7s