• Відкриті торги
  • КЕП

Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Оголошено тендер

59 500.00 UAH
Номер: 4c08a83e19e14a09a445bed3ae2bb5f0
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-09-29-000769-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Очікувана вартість: 59 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Примітки: Вироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 29.09.2022 11:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дитячий майданчик "Карпатська Ніч»
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВироби для благоустрою населеного пункту с.Турівка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Сума59 500.00 UAH