-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Мала Супоївка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Тендер Prozorro UA-2022-09-21-004145-a
Вироби для благоустрою населеного пункту с. Мала Супоївка за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Торги не відбулися
21 165.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 105.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 105.83 UAH
Номер:
a79c783f2f7047aeb464d0102b44d2f3
Внутрішній номер закупівлі:
15389075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-21-004145-a
Замовник:
ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360296
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, Згурівський р-н, смт Згурівка, вул. Українська, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Приходько +380732092570 zsr2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 165.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
105.83 UAH
Період уточнення:
21.09.2022 11:44 - 27.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2022 11:44 - 07.10.2022 12:00
Аукціон:
з 10.10.2022 11:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на підставі видаткової накладної в національній валюті України шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника по факту поставки Товару протягом 7(семи ) робочих днів за наявності бюджетного фінансування та відповідно до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 09 червня 2021року № 590.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ігровий комплекс
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації