-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Саморятівники ізолюючи, саморятівники учбові, теплообмінники з картриджем-імітатором- ID: UA-2022-01-25-000359-c
- Дата створення : 25.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13747744
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняПрекваліфікаціявід початку періоду пройшло 1 650 днів
-
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Гідроампули та сосуди поліетиленові для вибухових робіт- ID: UA-2021-10-06-002199-a
- Дата створення : 06.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11862784
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Гідроампули та сосуди поліетиленові для вибухових робіт- ID: UA-2021-09-01-001362-b
- Дата створення : 01.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11316837
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Установка водяного пожежогасіння на стрічкових конвеєрах УВПК-1Б- ID: UA-2021-08-10-000055-c
- Дата створення : 10.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11036632
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Респіратор протипиловий, фільтр протиаерозольний (повторно)- ID: UA-2021-04-19-003049-b
- Дата створення : 19.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9575052
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Респіратор протипиловий, фільтр протиаерозольний- ID: UA-2021-03-16-003819-a
- Дата створення : 16.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9080771
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Саморятівники ізолюючи,саморятівник учбовий, патрон регенеративний- ID: UA-2021-01-20-005934-b
- Дата створення : 20.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8192729
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Установка водяного пожежогасіння на стрічкових конвеєрах УВПК-1Б (повторно)- ID: UA-2021-01-20-003333-b
- Дата створення : 20.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8188034
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Протипожежне обладнання (крани, засувки, гайки пожежні, рукава) повторно- ID: UA-2021-01-20-002308-b
- Дата створення : 20.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8186164
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Респіратор протипиловий типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент); фільтри до респіраторів пр...×-
Респіратор протипиловий типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент); фільтри до респіраторів протипилових типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент)
- ID: UA-2021-01-19-000505-b
- Дата створення : 19.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8172206
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Саморятівники ізолюючі- ID: UA-2020-11-27-004390-a
- Дата створення : 27.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7432333
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Установка водяного пожежогасіння на стрічкових конвеєрах УВПК-1Б- ID: UA-2020-11-24-001860-a
- Дата створення : 24.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7356809
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Протипожежне обладнання (Вогнегасники)- ID: UA-2020-11-24-001562-b
- Дата створення : 24.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7352303
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Протипожежне обладнання (крани, засувки, гайки пожежні, рукава)- ID: UA-2020-11-23-002796-a
- Дата створення : 23.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7339639
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Респіратори- ID: UA-2020-11-19-003173-b
- Дата створення : 19.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7292839
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -