-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Установка водяного пожежогасіння на стрічкових конвеєрах УВПК-1Б
Тендер Prozorro UA-2020-11-24-001860-a
Торги не відбулися
440 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
Номер:
d0bcd2df34734b59bb0a0066d20feb4a
Внутрішній номер закупівлі:
7356809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-24-001860-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Додаткова контактна особа:
Безотосний Олександр Миколайович +38 095 921 96 71
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махортов Олег Юрьевич 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 200.00 UAH
Період уточнення:
24.11.2020 14:13 - 16.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2020 14:13 - 26.12.2020 16:00
Період прекваліфікації:
з 26.12.2020 16:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати – протягом 30 календарних днів за фактом постачання узгодженої партії товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Установка водяного пожежогасіння на стрічкових конвеєрах УВПК-1Б
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32693579
-
Контактна особа:
Сергій Васильович Артюшин +380970471297 inpro.kr@gmail.com
-
Адреса:
50002, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ КОБИЛЯНСЬКОГО, будинок 150, квартира 10
Початкова пропозиція
427 968.00 UAH з ПДВ /
427 968.00 UAH з ПДВ
427 968.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
25
Скарги
0