-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Установка водяного пожежогасіння на стрічкових конвеєрах УВПК-1Б
Оголошено тендер
440 000.00
UAH
Номер:
192f76c11ce644238b7e2036ce9e5c95
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-24-001764-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Установка водяного пожежогасіння на стрічкових конвеєрах УВПК-1Б
Примітки:
93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування:
24.11.2020 14:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума440 000.00 UAH