-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Гідроампули та сосуди поліетиленові для вибухових робіт
Тендер Prozorro UA-2021-10-06-002199-a
Торги не відбулися
275 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 375.00 UAH
Номер:
863d51eb652045f3b1517b8d4399fb52
Внутрішній номер закупівлі:
11862784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-06-002199-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Додаткова контактна особа:
Богачов Анатолій Сергійович 380501884465 pu_tenders@ukr.net
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махортов Олег Юрійович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
275 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 375.00 UAH
Період уточнення:
06.10.2021 14:37 - 28.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2021 14:37 - 07.11.2021 09:00
Період прекваліфікації:
з 07.11.2021 09:03
Аукціон:
з 13.12.2021 11:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати – протягом 240 календарних днів за фактом постачання узгодженої партії товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях240 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ампула з зворотнім клапаном для гідрозабійки шпурів
Кількість
8000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Сосуд поліетиленовий для вибухових робіт
Кількість
2100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Сосуд поліетиленовий ПБС-1
Кількість
13500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021