• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Гідроампули та сосуди поліетиленові для вибухових робіт

Оголошено тендер

275 000.00 UAH
Номер: 3b4b388b96fb4243a9da763bc73fb301
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-06-009800-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Очікувана вартість: 275 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гідроампули та сосуди поліетиленові для вибухових робіт
Примітки: 93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування: 06.10.2021 14:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума275 000.00 UAH