-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Саморятівники ізолюючи,саморятівник учбовий, патрон регенеративний
Тендер Prozorro UA-2021-01-20-005934-b
Завершена
29 228 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 146 140.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 146 140.00 UAH
Номер:
e9682381dbd04b8e8dda753ee79dbf12
Внутрішній номер закупівлі:
8192729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-20-005934-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанчук Іван Юрійович 380500766945 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 228 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
146 140.00 UAH
Період уточнення:
20.01.2021 15:48 - 15.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2021 15:48 - 25.02.2021 00:00
Період прекваліфікації:
25.02.2021 00:04 - 22.03.2021 00:00
Аукціон:
23.03.2021 11:04 - 23.03.2021 11:26
Період кваліфікації:
23.03.2021 11:26 - 24.03.2021 14:26
Період завантаження договору:
24.03.2021 14:26 - 13.04.2021 14:26
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписДжерело фінансування - власні кошти або кошти державного бюджету України
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Саморятівник ізолюючий типу ШСС-1П (або еквівалент)
Кількість
2164 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Саморятівник ізолюючий учбовий типу ШСС-1Т2 (або еквівалент)
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Регенеративні патрони до учбового саморятівника типу ШСС-1Т2 (або еквівалент)
Кількість
2264 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАРІС БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43809247
-
Контактна особа:
Юнак Максим 380994392383, 380639347071 antarisbud8@gmail.com
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Качалова, будинок 1, офіс 8
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.03.2021 11:26
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАМЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40027997
-
Контактна особа:
Гальченко Оксана 380631170408, 380660653096 avamet@protonmail.com
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ МІЧУРІНА, будинок 4, офіс 14
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.03.2021 11:26
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "СТЕНСІС КЕПІТАЛ"
Оскарження: 24.03.2021 14:26 - 04.04.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42600025
-
Контактна особа:
АННА БЕРЕЗНА +380689362154 s.kepital@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОВЦОВА МИКОЛИ, будинок 2, офіс 38
Оскарження: 24.03.2021 14:26 - 04.04.2021 01:00
Початкова пропозиція
29 227 762.88 UAH з ПДВ /
29 227 762.88 UAH з ПДВ
29 227 762.88 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "ЗАХИСТПРОМ ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41048300
-
Контактна особа:
Сергій Ракітянський +380950001666 zahystpt@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПРЕДСЛАВИНСЬКА, будинок 35, корпус 21
Початкова пропозиція
29 227 936.00 UAH з ПДВ /
29 227 936.00 UAH з ПДВ
29 227 936.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.03.2021 11:24
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0
Контракти
Номер:
df5b7df00d02458183719aa21e735630
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-20-005934-b-b1
Постачальник:
ТОВ "СТЕНСІС КЕПІТАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42600025
-
Контактна особа:
АННА БЕРЕЗНА +380689362154 s.kepital@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОВЦОВА МИКОЛИ, будинок 2, офіс 38
Номер договору:
115Т/3-04-21
Сума договору:
29 227 762.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
24 356 469.07 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний