-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Саморятівники ізолюючи,саморятівник учбовий, патрон регенеративний
Оголошено тендер
29 228 000.00
UAH
Номер:
191e72e6663f49c0849d0ec413d7d800
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-20-001803-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
29 228 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Саморятівники ізолюючи,саморятівник учбовий, патрон регенеративний
Примітки:
Україна, 93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, буд. 21
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.01.2021 14:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування - власні кошти підприємства
Сума29 228 000.00 UAH