-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Респіратори
Тендер Prozorro UA-2020-11-19-003173-b
Завершена
2 295 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d8c0d7ea7da642409901ae1cee1a8590
Внутрішній номер закупівлі:
7292839
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-19-003173-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махортов Олег Юрьевич 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
15 липня 2020 та 30 липня 2020 ДП «Первомайськвугілля» було оголошено процедури закупівлі, за кодом «ДК 021:2015: 35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання, а саме Респіратори». 30 липня 2020 тендер автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку з поданням для участі у відкритих торгах UA-2020-07-15-000472-a менше двох тендерних пропозицій. 14 серпня 2020 тендер автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку з поданням для участі у відкритих торгах UA-2020-07-30-001186-b менше двох тендерних пропозицій. Так, відповідно до пункту 1 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Ураховуючи викладене, зазначену закупівлю ДП «Первомайськвугілля» може здійснити, застосувавши переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість:
2 295 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Респіратори РПА ТД-1
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Респіратори ФРПА Р2
Кількість
80000 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ НВП "Стандарт"
Оскарження: 19.11.2020 17:12 - 30.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25513947
-
Контактна особа:
Васильченко Максим Скргійович +0986375282 lenaopt@i.ua
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, В.Антоновича
Оскарження: 19.11.2020 17:12 - 30.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
1 455 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2020 17:12
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
891c180ff0ee407d9f965f3fb198c613
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-19-003173-b-b1
Постачальник:
ТОВ НВП "Стандарт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25513947
-
Контактна особа:
Васильченко Максим Скргійович +0986375282 lenaopt@i.ua
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, В.Антоновича
Номер договору:
108Т/244-12-20
Сума договору:
1 455 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
08.12.2020 00:00
Статус:
Підписаний