-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Установка водяного пожежогасіння на стрічкових конвеєрах УВПК-1Б
Тендер Prozorro UA-2021-08-10-000055-c
Завершена
344 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f476864aca81439fa9111c05eab61395
Внутрішній номер закупівлі:
11036632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-10-000055-c
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махортов Олег Юрійович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до того, що двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом, а саме : 24 листопада 2020 та 20 січня 2021 ДП «Первомайськвугілля» було оголошено процедури закупівлі, за кодом «ДК 021:2015: 35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання. 26 грудня 2020 тендер автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку з поданням для участі у відкритих торгах UA-2020-11-24-001860-a менше двох тендерних пропозицій. 21 лютого 2021тендер автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку з поданням для участі у відкритих торгах UA-2021-01-20-003333-b менше двох тендерних пропозицій. Так, відповідно до пункту 1 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Ураховуючи викладене, зазначену закупівлю ДП «Первомайськвугілля» може здійснити, застосувавши переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість:
344 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати – протягом 30 календарних днів за фактом постачання узгодженої партії товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Установка водяного пожежогасіння на стрічкових конвеєрах УВПК-1Б
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гарєєв Р.Р.
Оскарження: 10.08.2021 08:42 - 21.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3460405372
-
Контактна особа:
Гарєєв Р.Р. +0506988521 rrg8878@gmail.com
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська область, Попасна, Оседача, 14/7
Оскарження: 10.08.2021 08:42 - 21.08.2021 00:00
Ціна пропозиції
344 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2021 08:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c563e96523ea4b4d9b4d81ee21c3d110
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-10-000055-c-c1
Постачальник:
ФОП Гарєєв Р.Р.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3460405372
-
Контактна особа:
Гарєєв Р.Р. +0506988521 rrg8878@gmail.com
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська область, Попасна, Оседача, 14/7
Номер договору:
217Т/3-08-21
Сума договору:
344 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
27.08.2021 00:00
Статус:
Підписаний