-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Респіратор протипиловий типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент); фільтри до респіраторів протипилових типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-01-19-000505-b
Торги відмінено
2 621 119.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 105.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 105.60 UAH
Номер:
19b5e2fae67940ff9603f34b30e82be4
Внутрішній номер закупівлі:
8172206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-19-000505-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанчук Іван Юрійович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 621 119.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 105.60 UAH
Період уточнення:
19.01.2021 11:36 - 26.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2021 11:36 - 05.02.2021 09:00
Аукціон:
08.02.2021 12:42 - 08.02.2021 13:09
Період кваліфікації:
з 08.02.2021 13:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування - власні кошти підприємства
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Респіратор протипиловий типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент)
Кількість
2264 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Фільтри до респіраторів протипилових типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент)
Кількість
150554 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
d23c1f83dd1b4520acd666903495a68e
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відмінити торги у зв'язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товару
Період оскарження:
12.02.2021 13:24 - 23.02.2021 00:00
Дата опублікування:
12.02.2021 13:24
Дата виконання:
23.02.2021 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГРИГОР'ЄВА АЛІНА СЕРГІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3509302388
-
Контактна особа:
Григорьева Алина Сергеевна 0667596240 CHEPIHA1996@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 84500, Донецька обл., Бахмутський район, село Володимирівка, ВУЛИЦЯ ЛОМОНОСОВА, будинок 32, квартира 13
Початкова пропозиція
2 389 622.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 877 738.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
ТОВ "Лугспецтехносервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38088364
-
Контактна особа:
Кирило Стахов 0954332423 led.sts@gmail.com
-
Адреса:
92601, Україна, Луганська область, м. Сватове, вул. Набережна-Водокачка, 1-А
Початкова пропозиція
2 451 880.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 888 152.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ПРЕМІУМ БІЗНЕС ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43431872
-
Контактна особа:
Данило Манухін +380969928367 premiumbt@email.ua
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ЛИСИЧАНСЬКА, будинок 5 А, квартира 6
Початкова пропозиція
2 615 772.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 900 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0