-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Респіратор протипиловий типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент); фільтри до респіраторів протипилових типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-01-19-000505-b
Торги відмінено
2 621 119.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 105.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 105.60 UAH
Період уточнення:
19.01.2021 11:36 - 26.01.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим