-
Відкриті торги
-
КЕП
Респіратор протипиловий типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент); фільтри до респіраторів протипилових типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент)
Оголошено тендер
2 621 119.00
UAH
Номер:
923e473974d447a9841b0f89751812c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-19-000419-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 621 119.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Респіратор протипиловий типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент);
фільтри до респіраторів протипилових типу Пульс-К, Пульс-М (або еквівалент)
Примітки:
Україна, 93292, Луганська обл., Попаснянський р-н, м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування:
19.01.2021 10:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування - власні кошти підприємства
Сума2 621 119.00 UAH