-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Респіратор протипиловий, фільтр протиаерозольний
Тендер Prozorro UA-2021-03-16-003819-a
Торги не відбулися
3 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 250.00 UAH
Номер:
540b906f261f432bb5470f932c4a6143
Внутрішній номер закупівлі:
9080771
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-16-003819-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Додаткова контактна особа:
Сташевський Георгій Станіславович 0504741565
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махортов Олег Юрійович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 250.00 UAH
Період уточнення:
16.03.2021 16:26 - 09.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2021 16:26 - 19.04.2021 09:00
Період прекваліфікації:
з 19.04.2021 09:04
Аукціон:
з 25.05.2021 11:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати – протягом 240 календарних днів за фактом постачання узгодженої партії товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях240 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Респіратор протипиловий РПА-ТД-1
Кількість
2264 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Фільтр протиаерозольний ФРПА Р2
Кількість
150554 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ НПП Стандарт
×
-
Код ЄДРПОУ:
25513947
-
Контактна особа:
Пехотин 380678248004 pehotin@standart-ua.com http://www.specsnab.com.ua
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ул. Свердлова,д.6
Початкова пропозиція
2 931 283.00 UAH з ПДВ /
2 931 283.00 UAH з ПДВ
2 931 283.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0