• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Респіратор протипиловий, фільтр протиаерозольний

Оголошено тендер

3 250 000.00 UAH
Номер: 824f1178c4d24d5bae7ae90f97051698
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-16-003863-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Очікувана вартість: 3 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Респіратор протипиловий, фільтр протиаерозольний
Примітки: 93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування: 16.03.2021 16:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 250 000.00 UAH