-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Саморятівники ізолюючи, саморятівники учбові, теплообмінники з картриджем-імітатором
Тендер Prozorro UA-2022-01-25-000359-c
-
Подача пропозицій
-
Прекваліфікація від початку періоду пройшло 1 650 днів
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Прекваліфікація
від початку періоду пройшло 1 650 днів
25 321 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 126 605.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 126 605.00 UAH
Номер:
772b07dbb6eb458eb84b82ff0f82eee4
Внутрішній номер закупівлі:
13747744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-25-000359-c
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Додаткова контактна особа:
Сташевський Георгій Станіславович 0504741565
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войнов Сергій Миколайович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 321 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
126 605.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2022 09:41 - 15.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2022 09:41 - 25.02.2022 09:00
Період прекваліфікації:
з 25.02.2022 09:02
Аукціон:
з 04.04.2022 12:45
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписУмови оплати - 100% передоплата протягом 10 робочих днів з моменту виставлення рахунку Постачальником згідно заявки на постачання товару.
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Саморятівник ізолюючий типу ШСС-1П (або еквівалент)
Кількість
2164 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Навчальний саморятівник ТРЕНЕР (T-OMPO-ISG) (або еквівалент)
Кількість
105 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Теплообмінник (ТВО) для тренування у ТРЕНЕР з картриджем-імітатором (або еквівалент)
Кількість
210 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Прекваліфікація
Учасник
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція