-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Саморятівники ізолюючи, саморятівники учбові, теплообмінники з картриджем-імітатором
Тендер Prozorro UA-2022-01-25-000359-c
Прекваліфікація
від початку періоду пройшов 1 651 день
25 321 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 126 605.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 126 605.00 UAH
Період оскарження:
25.01.2022 09:41 - 21.02.2022 00:00
Нічого не знайдено.