-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Саморятівники ізолюючи, саморятівники учбові, теплообмінники з картриджем-імітатором
Тендер Prozorro UA-2022-01-25-000359-c
Прекваліфікація
від початку періоду пройшло 1 650 днів
25 321 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 126 605.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 126 605.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2022 09:41 - 15.02.2022 00:00
Відповідь надана
уточнення
Номер:
a6c30977e2bb41e9bf36cdcb24b64f57
Дата опублікування:
27.01.2022 11:41
Опис:
Шановний Замовнику, що Ви маєте на увазі у Додатку 2 до ТД "Для підтвердження 2-го та 3-го критерія достатньо мати документальне підтвердження виробника та дилерська угода" - до яких саме критерій? до аналогічного договору? до чого тут аналогічний договір до виробника???
Відповідь:
Доброго дня! Перелік документів, які надають Учасники для підтвердження кваліфікаційних критеріїв відповідно до ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» є:
1. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі договору;
2. Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3. наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Дата відповіді:
28.01.2022 16:28