-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Саморятівники ізолюючи, саморятівники учбові, теплообмінники з картриджем-імітатором
Оголошено тендер
25 321 000.00
UAH
Номер:
b205b6b3a3bd4aff95ff68b2add8efb8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-25-000417-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
25 321 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Саморятівники ізолюючи, саморятівники учбові, теплообмінники з картриджем-імітатором
Примітки:
93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування:
25.01.2022 09:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума25 321 000.00 UAH