• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Протипожежне обладнання (Вогнегасники)

Завершена

144 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 722.50 UAH
Номер: 3222cc8c680349f2b967129784588c23
Внутрішній номер закупівлі: 7352303
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-24-001562-b   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Контактна особа: Махортов Олег Юрьевич 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 144 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 722.50 UAH
Період уточнення: 24.11.2020 12:10 - 16.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2020 12:10 - 26.12.2020 13:00
Період прекваліфікації: 26.12.2020 13:00 - 24.01.2021 00:00
Аукціон: 25.01.2021 13:23 - 25.01.2021 13:44
Період кваліфікації: 25.01.2021 13:44 - 29.01.2021 09:02
Період завантаження договору: 29.01.2021 09:02 - 18.02.2021 09:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнегасник пінний ВВШ-9(з) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І. Данькова, 21 На карті
Вогнегасник порошковий ВП-8 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І. Данькова, 21 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "Макіївський завод "ФАКЕЛ"

Оскарження: 29.01.2021 09:02 - 09.02.2021 00:00
Початкова пропозиція 143 880.00 UAH з ПДВ /
143 880.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.01.2021 09:49
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2021 09:02
Документи 37
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАЦІОНАЛЬНА ТОВАРНО-СИРОВИННА КОМПАНІЯ"

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 144 460.00 UAH з ПДВ /
144 460.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.01.2021 08:31
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 23
Скарги 0

Контракти

Номер: 76452d6d5c9a4d258647d7e0ef6503ab
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-24-001562-b-a1
Постачальник: ПрАТ "Макіївський завод "ФАКЕЛ"
Номер договору: 55Т/3-02-21
Сума договору: 143 880.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 119 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 17.02.2021 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
договор 55Т-3-02-21.PDF
p7s
sign.p7s