• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Протипожежне обладнання (Вогнегасники)

143 880.00 UAH з ПДВ
Номер: 76452d6d5c9a4d258647d7e0ef6503ab
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-24-001562-b-a1
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Постачальник: ПрАТ "Макіївський завод "ФАКЕЛ"
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 55Т/3-02-21
Дата підписання: 17.02.2021 00:00
Період дії договору: 17.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 143 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 980.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнегасник пінний ВВШ-9(з) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І. Данькова, 21 На карті
Вогнегасник порошковий ВП-8 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І. Данькова, 21 На карті